Přehled apartmánů

Aparmán č.1

Kapacita apatrmánu: manželská postel pro dvě osoby, na přání pokoj vybavíme přistýlkou i postýlkou pro dítě do dvou let. Vše je v ceně apartmánu. (Přistýlka je úkor prostoru)

Aparmán č.2

Kapacita apatrmánu: manželská postel pro dvě osoby, na přání pokoj vybavíme postýlkou pro dítě do dvou let. Vše je v ceně apartmánu.

Aparmán č.3

Kapacita apatrmánu: manželská postel pro dvě osoby a jednolůžko. Na přání pokoj vybavíme přistýlkou nebo postýlkou pro dítě do dvou let. Vše je v ceně apartmánu. (Přistýlka je úkor prostoru)

Aparmán č.4

Je náš největší apartmán. Tento aparmán má dvě ložnice. Každá ložnice má manželskou poslel pro dvě osoby. Na přání pokoj vybavíme přistýlkou i postýlkou pro dítě do dvou let. Vše je v ceně apartmánu. (Přistýlka je úkor prostoru). Tento apartmán má samostatnou kuchyň s rozkládací sedačkou a stolem.

Aparmán č.5

Kapacita apatrmánu: manželská postel pro dvě osoby. Bez možnosti přistýlky.

 

Vybavení všech apartmánů.

V každém apartmánu je plně vybavena kuchyňská linka se vším potřebným pro vaření. Každý apartmán má svoji koupelnu.  Další vybavení skřínka na oblečení, plochá led TV s kabelovou televizí a samořjemostí je i freewifi.